Instagram

Instagram için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar

Sosyal medya kullanıcılarının en sevdiği platformlardan biri olan Instagram, kendi sağladığı düzenleme özelliklerinin yanı sıra kullanılabilecek uygulamalarla da öne çıkıyor. Fotoğraf düzenleme ve istatistik gibi farklı alanlarda Instagram kullanıcılarının etkinliklerini arttıran uygulamalar sayesinde çok daha renkli profiller oluşturmak mümkün.

Instagram için kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamaları

VSCO

Instagram için kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarının başında gelen VSCO, fotoğraf çekmenizi de sağlıyor. Uygulama içerisinden çektiğiniz fotoğraflar üzerinde onlarca farklı düzenleme yapabilir ve dilediğiniz şekilde olana kadar yeniden deneyebilirsiniz. Dünya genelinde 10 milyonun üzerinde kullanıcısı olan uygulama sayesinde muhteşem fotoğraflar yaratmak mümkün.

Android telefonunuz için VSCO uygulamasını buradan indirebilirsiniz…

Photo Editor by Aviary

Fotoğraf düzenleme ile ilgili daha önce deneyimi olmayan kullanıcıların dahi kolaylıkla kullanabileceği bir uygulama olan Photo Editor by Aviary, basit adımlarla büyük değişiklikler yapmanıza imkan tanıyor. Fotoğraflarınızdaki düzeltmelerin yanı sıra kullanabileceğiniz onlarca çerçeve, ikon ve metinle birlikte gelen uygulama sayesinde fotoğraflarınız her zamankinden çok daha güzel olacak.

Android cihazınız için Photo Editor by Aviary uygulamasını buradan indirebilirsiniz…

Prisma

Geçtiğimiz yıl yayına giren uygulama sayesinde herhangi bir fotoğrafı bir sanat eserine dönüştürmeniz mümkün. Onlarca farklı seçenek arasından en beğendiğiniz filtreyi seçerek tek dokunuşla yaratabileceğiniz fotoğraf ve videolar sayesinde Instagram hesabınız çok daha eğlenceli olacak.

Android cihazınız için Prisma uygulamasını buradan indirebilirsiniz…

Google PhotoScan

En çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birini hayata geçiren Google, basılı fotoğrafların kolay şekilde taranmasını sağlayan uygulaması ile yine gönlümüzü fethetti. Çocukluk dönemimizden kalma fotoğrafları oldukça kaliteli şekilde tarayan uygulama sayesinde #TBT’lerin efendisi olabilirsiniz.

Android cihazınız için Google PhotoScan uygulamasını buradan indirebilirsiniz…

Instagram için kullanabileceğiniz ücretsiz istatistik uygulamaları

AutoHash

Fotoğraflarınıza uygun hashtag bulmakta zorlanıyorsanız, AutoHash yardımınıza koşuyor. Yükleyeceğiniz fotoğrafla ilgili en çok aranan hashtagleri açıklama alanına otomatik ekleyen uygulama sayesinde çok daha fazla insana ulaşmanız mümkün.

Android cihazınız için AutoHash uygulamasını buradan indirebilirsiniz…

Instagram için Takipçi Analizi

Instagram’da takip ettiğiniz ve sizi takip eden kişilerle ilgili detaylı analizlere ulaşmanızı sağlayan uygulama sayesinde birçok farklı kategoride istatistiklerinizi ücretsiz olarak görebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama içinde sunulan otomatik takip bırakma özelliği sayesinde, takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen kişileri de otomatik şekilde takip etmeyi sonlandırabilirsiniz.

Leave a Reply